Wyprawa do Łomży


 

W letni poranek 23-go sierpnia ekipa Stowarzyszenia wystarowała do najdłuższej dotychczas wyprawy. Na zaproszenie firmy Szumi Events&Promotion gościliśmy w łożyńskiej galerii handlowej gdzie wraz z naszymi partnerami zaprezentowaliśmy kilkugodzinny projekt edukacyjny.

 

Nasze działania obejmowały ekspozycję naszej wystawy "Jak i Dlaczego", pokazy naukowe na scenie z aerodynamiki, warsztaty biotechnologiczne, stoisko historyczne oraz stoisko multimedialne z prezentacją 3D o Układzie Słonecznym.

 

Ten nasz swoisty "Łomżing naukowy" był okazją do przećwiczenia nowych obszarów warsztatowych oraz współpracy z partnerami komercyjnymi. Wypadło niezwykle dobrze a ilość odwiedzających nasze ekspozycje przerosła wstępne oczekiwania. Wszyscy doskonale sie bawiliśmy a niedzielny powrót z wyprawy na Podlasie był pełen pozytywnych emocji związnych z pokazami.

 

Ekipę tworzyli nasi animatorzy; Gabriela, Karolina, Patryk i Szymon a stoisko historyczne obsługiwał zaprzyjaźniony ze Stowarzyszeniem pan Tadeusz Grajpel, którego gościliśmy e na Dniu Odkrywców.